Loading...
Art

Mon Tshirt Twitter

L’été, l’époque des T-shirt. Voici donc un Tshirt geek de mon compte twitter.

C’est une broderie, faite maison, avec une machine à broder qui permet les broderies numériques via un cable USB.

A partir d’un fichier jpeg, un logiciel permet la transformation en commandes machine (.pes dans mon cas).

Et la machine fait le reste!

939 comments
 1. هزینه زندگی در ترکیه

  هزینه زندگی در ترکیه در سال ۲۰۲۲ به معرفی این کشور می‌پردازیم. ترکیه یک کشور آسیایی اروپایی است که بخش اعظم آن در آسیا و بخش کوچی از غرب آن در اروپا قرار دارد. سیاست این کشور بر اساس نظام جمهوری بنا شده است و از نظر اقتصادی کشوری توسعه یافته محسوب می‌شود. کشور ترکیه در مجاورت دریا قرار دارد و از طرف به دریا راه داشته و همین موجب توسعه‌ی اقتصاد این کشور شده است. ترکیه از سمت شمال به دریای سیاه و از سمت جنوب به دریای مدیترانه راه دارد. بسیاری از ما نام شهر استانبول ترکیه را شنیده‌ایم. استانبول معروف‌ترین شهر ترکیه می‌باشد به گونه‌ای که بسیاری این شهر را پایتخت ترکیه تصور می‌کنند. اما شهر آنکارا پایتخت ترکیه است.

 2. آموزش مشتری مداری

  با LMS برای آموزش مشتری، می توانید منابعی را که مشتریان برای به حداکثر رساندن و درک نکات و نکات محصول یا خدمات شما نیاز دارند را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. با استفاده از این پلتفرم‌ها، می‌توانید رضایت کلی مشتریان را بهبود بخشید و وفاداری آنها را تقویت کنید. در این مقاله، لیستی از LMS ها را برای آموزش مشتریان که امروزه در بازار موجود است، گردآوری کرده ایم.

 3. این سایت

  ما در این مقاله به معرفی دانشگاههای آمریکا جهت اعزام دانشجو به آمریکا خواهیم پرداخت.مزایای تحصیل در آمریکا

  تحصیل با همه مزایا در انتظار شما است!

  قبل از اینکه به معرفی دانشگاههای آمریکا بپردازیم، باید بدانید که زبان مورد تدریس در دانشگاه‌های آمریکا انگلیسی است

 4. چیست Lisk

  Lisk (LSK) یک پلت فرم محاسباتی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است. در اوایل ماه مه 2016 توسط مکس کوردک و الیور بدوز تاسیس شد. چشم انداز اصلی Lisk به عنوان یک انشعاب از Crypti، یک پلت فرم مبتنی بر جاوا اسکریپت برای dApps، گسترش و سهولت دسترسی به فناوری بلاک چین، هم در توسعه و هم در استفاده است. LSK نام توکن ابزار پروژه است که برای پرداخت هزینه تراکنش در بلاک چین Lisk استفاده می شود.

 5. ارز دیجیتال ICON

  پیشرفت در بخش بلاک چین چالش های جدیدی را به وجود می آورد که به نوبه خود باعث ظهور راه حل های نوآورانه می شود. ICON یک پلتفرم بلاک چین و قرارداد هوشمند است که بر یکی از این چالش‌ها تمرکز دارد، یعنی نیاز به اتصال بلاک چین‌های مختلف و جوامع آنها. ICX رمزارز اصلی بلاک چین ICON است. تمام عملیات و خدمات موجود در اکوسیستم ICON را تامین می کند. ICX دو نسخه دارد، یکی ERC-20 و دیگری ICON. بیایید نگاهی دقیق تر به ICX و پروژه ای که آن را نشان می دهد بیاندازیم.

 6. فرانکفورت

  آلمان به ‌عنوان پرجمعیت‌ترین و قدرتمندترین کشور اتحادیه اروپا، سالانه افراد زیادی را برای سفر و اقامت موقت یا دائم جذب می‌کند. برای سفر به فرانکفورت باید برای ویزای مناسب درخواست داد. زیرا اتباع کشورهای غیراروپایی یا به‌ اصطلاح اتباع کشورهای ثالث، عموماً برای ورود به آلمان نیاز به ویزا دارند. برای این کار باید شخصاً در نمایندگی دیپلماتیک آلمان در کشور مبدأ خود درخواست دهید. در ادامه انواع ویزای فرانکفورت بسته به هدف متقاضی برای سفر معرفی شده است.

 7. تحصیل در آلمان

  اقتصاد قوی آلمان ، پشتیبان سیستم آموزشی تحصیلات تکمیلی آن است. بنابراین تعجبی ندارد که این کشور مقصد بسیاری از دانشجویان برای تحصیل می‌باشد. در این مقاله شرط معدل برای تحصیل در آلمان کارشناسی ارشد را بررسی می‌کنیم

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.